Kundalini joga

Sākums


Kundalini joga

Kundalini jogas nodarbības ir dinamiska stāju, prānajamas, mantru, mūzikas un meditācijas kopa, kas jūs māca mākslu relaksēties...

Notikumu
kalendārs


Jogas centri

Uzzini kur un kā atrast mūs un mūsu partnerus

Vēlies
iegādāties
domain?
Zvani!
26-073-227

Jogas studija Kundal

Studijas mērķis ir radīt siltu, mājīgu un drošu vietu, kur var atpūsties no ikdienas steigas .Šeit vienmēr ir draudzīga attieksme un vieta, kur var pilnveidoties.

Jogas studija Kundal

Kā savu misiju es sajutu palīdzēt un iedvesmot citus. Šī dziļā vēlme piepildijās kā jogas studija „Kundal”.

Es un citi pasniedzēji iedvesmo un dalās ar seno kundalini jogas mācību , kas ikvienam var palīdzēt atbrīvoties no spriedzes,  uzlabot savu pašsajūtu, veselību un atritināt savu radošo potenciālu.

Iesācēji var pievienoties jebkurā laikā , nodarbības ir bez sacensībām, tādēļ katrs var darboties pēc savām iespējām. Vienalga, vai Jūs nākat paaugstināt savu fizisko izturību un lokanību, vai atbrīvoties no stresa un apgūt jogas mācību, pēc nodarbībām jūs būsiet mierīgāki un vairāk atklāsiet paši sevi.

Mēs arī regulāri piedāvājam dažādus seminārus, jogu pāriem, jogu vīriešiem, jogu bērniem, gonga meditācijas un individuālās nodarbības.

Studijā „Kundal ” Matīsa ielā  ir patīkama un mājīga atmosfēra, nodarbības notiek nelielās grupās (līdz septiņiem cilvēkiem vienlaikus), tādējādi rodot individuālu pieeju katram.

Studjā „Kundal ” Mārupē ir plašas, gaišas telpas un iespēja izbaudīt mierīgu atmosfēru bez steigas un pilsētas trokšņiem. Katram ir individuāla pieeja un mums vienmēr būs prieks tevi uzklausīt, aprunāties pie tējas un dalīties pieredzē.

Mārupē, tuvāk pie dabas, vasarā notiek jogas nodarbības, semināri un arī citi pasākumi dārzā.

Evija

Vairāk informācijas: http://http://kundal.lv/

Pasniedzēji

Evija Blūmentāle
Evija Blūmentāle

Reģistrētiem
lietotājiem