Kundalini joga

Sākums


Kundalini joga

Kundalini jogas nodarbības ir dinamiska stāju, prānajamas, mantru, mūzikas un meditācijas kopa, kas jūs māca mākslu relaksēties...

Notikumu
kalendārs


Jogas centri

Uzzini kur un kā atrast mūs un mūsu partnerus

Vēlies
iegādāties
domain?
Zvani!
26-073-227

Kundalini joga

„Kundalini jogas nodarbības ir dinamiska stāju, prānajamas, mantru, mūzikas un meditācijas  kopa, kas jūs māca mākslu relaksēties, pašdziedināties un būt pacilātiem. Sabalansēts ķermenis un prāts ļauj pieredzēt dzidrumu un savas dvēseles skaistumu.  Nav nepieciešama iepriekšējā jogas pieredze, lai jūs spētu sasniegt rezultātus jau pirmajā nodarbībā. Cilvēki ar lielu gudrību ir ieguvuši zināšanas par čakrām – kā tās darbojas, par to ziedlapām, skaņām, to bezgalīgumu, savstarpējām attiecībām, spēku. Viņi atklāja, ka cilvēka dzīve ir balstīta uz šīm čakrām. Šī pilnīgā zinātne ir devusi dzīvību kundalini jogai.” (Kundalini jogas meistars Jogi Badžans)

Kundalini jogas meistars Jogi Badžans pārkāpa gadu tūktošus ilgo klusēšanas zvērestu, realizējot pāreju no zināšanu iegūšanas un uzkrāšanas laikmetu uz Ūdensvīra laikmetā nepieciešamo pieredzes gūšanu. Viņš vēstīja Rietumiem: 

„ Mēs esam tuksnesī un man ir ūdens, lai jūs varētu padzerties”.

Kundalini joga ir sena jogas prakse, apzināšanās māksla, kura Austrumos, īpaši Indijā, ir praktizēta gadu simtiem. Tā apvieno fizisko, mentālo un garīgo jogas aspektu integrālā sistēmā.

Kundalini joga ir viens no garīgākajiem jogas veidiem. Kundaini enerģijas metafora ir mugurkaula lejasdaļā saritinājusies čūska.  Šis jogas veids īpaši uzsver mugurkaula lomu enerģijas plūsmas atjaunošanā un endokrīnās sistēmas pozitīvās izmaiņas, kuras  galvas smadzenēs “iedarbina” hipotalams, meistardziedzeris - hipofīze un epifīze.  

To uzskata par augsti attīstītu jogas vingrinājumu un meditācijas apvienojumu.

Kundalini jogas mērķis:

Ilgu laiku senā kundalini jogas mācība modernajā pasaulē bija slepena un bieži pārprasta. Rietumos sešdesmitajos gados populāra kļuva hipiju kustība, kuras neatņemama daļa bija centieni rast brīvību caur narkotikām. Kundalini jogas meistars Jogi Badžanas 1968. gadā pirmo reizi no Indijas ieradās Amerikā un nodibināja 3HO.  Neviens meistars kundalini jogu nebija mācījis ārpus Indijas līdz 1969. gadam, kad Jogi Badžans šīs zinības sāka mācīt kā garīgo praksi personīgai izaugsmei. Viņš esot teicis, ka Rietumi vairs nevarot iztikt bez Austrumu zināšanām. 

Kundalini jogas prakse ir dinamiska, pielietojama ikdienas dzīvē dažādās situācijās (garīgai izaugsmei, stresa pārvarēšanai, sevis un citu fiziskai, emocionālai un garīgai dziedināšanai). Tā der cilvēkiem, kuri vēlas gan īstermiņa, gan ilgtermiņa ieguvumus no jogas, kā arī relaksējošu un pacilājošu apzināšanās pieredzi. 

Kundalini jogas nodarbības ir veidotas tā, lai sniegtu pārskatu par dažādas sarežģītības tehnikām, jūs iemācīsieties praktizēt:

Ieguvums no kundalini jogas praktizēšanas ir:

Sagatavoja Solvita Mētra Ozoliņa/Devi Dayal

Pasniedzēji

Ieva Brūvere/ Guru Jas Kaur
Ieva Brūvere/ Guru Jas Kaur

Reģistrētiem
lietotājiem